הצעת הנישואין היא אחד הרגעים המרגשים בחיינו, וסביר להניח שתמיד נזכור היכן היא התרחשה וכיצד. גברים רבים עומדים בפני השאלה- כיצד להציע נישואין בדרך רומנטית ומקורית ככל האפשר? אך עוד לפני שניגשים למחשבות על כך, יש להחליט איזו טבעת לקנות!

לא כל הגברים ניחנו בחוש אופנה מפותח, ועם זאת הם מעוניינים "לפגוע" ככל האפשר לטעמה האישי של בחירת ליבם. והרי, שוק טבעות האירוסין כה מגוון, ומכיל אינסוף סוגים, עיצובים וגוונים של טבעות- מה שעלול לעתים להקשות עלינו מאוד בבחירה, וליצור לבטים רבים.

בוודאי תשמחו לשמוע, שישנן מספר שיטות שתוכלנה לעזור לכם להבין את הכיוון הכללי של הטבעת הרצויה עבור אהובתכם. אספנו עבורכם שלושה משחקי קופסה שיעזרו לכם להבין- איזו טבעת היא רוצה?

 

טבעת אירוסין להצעה מרגשת

התקופה שלפני הצעת הנישואין היא מאוד מסעירה ומרגשת עבור הגבר, היות והוא טרוד בארגונים רבים, ומעוניין הצעת הנישואין תלך על הצד הטוב ביותר. בין שלל ההכנות לרגע המרגש- עליו לבחור טבעת אירוסין עבור בחירת ליבו, והוא יהיה מעוניין לעשות זאת כך שהטבעת תהיה לטעמה ותשמח אותה ככל האפשר.

קטלוגים כמו של טבעות אירוסין דיימונד פקטורי יכולים לעשות לנו מעט סדר בבלגאן, היות והם מציעים גם מגוון רחב של טבעות מסוגים שונים, וגם יכולות סינון ע"פ מחיר, גוון, ופרמטרים נוספים.

איך נשתמש בפעולות מחיי היום-יום, ואפילו משחקי קופסה- על מנת להבין את עיצוב הטבעת הרצוי עבור בחירת ליבנו? ובכן, הדבר אפשרי בהחלט! המשיכו לקרוא.


בחירת טבעת באמצעות משחקי קופסה

המשחק הראשון שנדבר עליו הוא כמובן- טריוויה! טריוויה מאפשרת לכם לשאול את הפרטנר שאלות כאלו ואחרות, ועם קצת מחשבה- אתם יכולים "להשחיל" שם שאלות משלכם, שתעזורנה להבין את המתרחש בראשה של בת הזוג שלכם!

למשל השאלה "מהו החומר הנפוץ ביותר לעיצוב תכשיטים?" עשויה לעזור לכם להבין אם אהובתם מעדיפה זהב צהוב או לבן, או אולי בכלל תכשיטי כסף.

המשחק השני הוא "קטאן", שייתכן ורובכם כבר שמעתם עליו…מדובר במשחק אסטרטגי שיעזור לכם להבין עד כמה אהובתם מתוחכמת! וע"פ כך תוכלו לבחור עבורה עיצוב טבעת אירוסין…בחורה מתוחכמת לרוב תאהב עיצובים שיוצאים מהקופסה (תרתי משמע- במקרה זה…).

המשחק הבא שנציין הוא "רמיקוב", הנחשב לוותיק יחסית, במידה ובחירת ליבכם אוהבת משחקים ישנים…יש סיכוי שהדבר יעיד גם על הטעם שלה בתכשיטים.

עבור אישה מיוחדת כזו- נמליץ לכם לבחור טבעת וינטג', או טבעת יהלום מרובע המשלבת אופנתיות עם ניחוח של פעם!


בהתקרב מועד הצעת הנישואין, על הגבר לבחור טבעת מושלמת עבור אהובתו. לעתים הדבר מעלה הרהורים ולבטים, עקב המגוון הרב הקיים בשוק זה.

אספנו עבורכם שלושה משחקי קופסה שיכולים לעזור לכם לפתור את הבעיה!

 

לוח משחק קופסה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *