ישנן מספר סיבות עיקריות אשר מצריכות קניית עוקבים באינסטגרם. מהן? כל הפרטים.

 

  1. הגדלת הפעילות בעמוד האינסטגרם – לקניית עוקבים באינסטגרם חשיבות רבה מאוד בהגדלת הפעילות בעמוד של העסק. למעשה, אחת המטרות לשמן נקנים העוקבים היא לשם הגדלת הפעילות של הגולשים בפרופיל העסקי כך שקניית העוקבים אפשר להגדיל את הפעילות כתוצאה מחשיפה רבה יותר.
  2. הגדלת הנוכחות אל מול המתחרים – בעולם התחרותי של האינסטגרם מספר העוקבים משקף מאוד את גודל החברה או העסק אל מול המתחרים. אם לדוגמא מדובר בעסק של בגדים, גולש אשר ייראה כי יש לדוגמא רק 1,000 עוקבים ולעסק אחר אשר נמצא באותו תחום יש רק  10,000, הנוכחות שלו אל מול המתחרה תקטן. לכן, חשוב לרכוש עוקבים כדי להגדיל את הנוכחות באינסטגרם ולהראות כי לעסק יש מספר עוקבים רב.
  3. הגברת התנועה לאתר – אינסטגרם מאפשרת להוסיף לינק לפרופיל של העסק, שכל מטרותיו הן שיווקיות למעשה. ככל שכמות המבקרים בעמוד באינסטגרם גדל, כך תגדל החשיפה לאתר של החברה ובכך נוכל למעשה להגדיל את הקהל שנחשף לאתר של החברה באמצעות קנייה של עוקבים.
  4. הגברת ההשפעה – כל עסק מעוניין להשפיע על הקהל שלו לביצוע רכישה, כאשר ככל שיש מספר עוקבים רב יותר קל יותר להגביר את ההשפעה, זאת משום שהפרופיל "חזק" ומושך הרבה מאוד עוקבים.
  5. בניית אמון בעסק – עם קהל עוקבים גדול ברשת חברתית אחת, אין ספק שהעוקבים שלכם יכולים לעבור לכל רשת חברתית אחרת ברגע שהם סומכים עליכם מספיק. תבנו אמון בקרב העוקבים, תראו להם שאתם אותנטיים, תלמדו להכיר אותם והם יביעו עניין בכם . יצירת קבל עוקבים זו פעילות שדורשת זמן, מסירות ועניין אמיתי בעוקבים שלכם ובמה שהם מחפשים.
  6. ויראליות – לפרופיל אינסטגרם בעל מספר רב של עוקבים פוטנציאל לויראליות שהיא למעשה הדבר החשוב ביותר כיום ברשת האינטרנט – ככל שהעמוד יותר ויראלי, כך הוא זוכה לחשיפה גדולה יותר.
  7. רושם ראשוני חזק – כל אדם שנכנס לעמוד עסקי מעוניין לראות כמה אנשים עוקבים אחריו. ככל שיש יותר עוקבים, כך הרושם הראשוני אשר מתקבל גבוהה יותר.
  8. חשיפת העמוד ליותר אנשים – ככל שיהיו יותר עוקבים כך העסק ייחשף להרבה יותר אנשים, זאת משום שהם רואים שיותר אנשים עוקבים אחר העמוד.
  9. שיפור המוניטין – ככל שיש יותר עוקבים בעמוד העסקי, כך המוניטין של העסק מתבסס – זאת לאור העובדה כי אלפי אנשים עוקבים אחרי העמוד, כך שהוא לגיטימי ועסק פעיל לכל דבר ועניין.
  10. הגדלת הכוח אל מול מתחרים – פרופיל אינסטגרם עם הרבה עוקבים אוטומטית מגדיל את הכוח אל מול המתחרים, באופן כזה שמספר עוקבים רב מעיד על כך שהוא יותר "חזק" ממתחריו.

 

לביצע רכישת לייקים ועוקבים פנו אל betop

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *