מהו ניהול מוניטין, מדוע הוא כל כך חשוב בעידן כיום ואיך למעשה הוא יכול להציל לכם את העסק? עידן בן אור עם כל הפרטים.

הסכנות הטמונות לבעלי עסקים ברשת האינטרנטית

על אף היתרונות הרבים שיש בעולם האינטרנטי, יש גם חסרונות והחיסרון העיקרי והחשוב ביותר הוא נושא השיימינג ברשת. מדובר למעשה בנושא אשר תופס תאוצה יותר ויותר, והוא עלול לגרום לנזק ממשי לבעל העסק זאת משום שבעקבות ביקורת שלילית של גולש אודות שירות או מוצר אותו רכש כמו גם מתן חוות דעת שלילית, ניתן לראות בתוצאות החיפוש הראשונות פרסום שלילי אשר בכוחו להזיק מאוד לעסק. כיום רוב הגולשים מבצעים את החיפוש שלהם אודות שירותים או מוצרים מסוימים ברשת, ופרסום שלילי כזה עלול לגרום לבריחה של גולשים ולהורדה בתוצאות החיפוש של האתר. על כן, ניהול מוניטין יכול להציל לך את העסק.

מהו ניהול מוניטין?

ניהול מוניטין (ORM – Online Reputation Management) עוסק בסיטואציה בה שם העסק או החברה מופיע בהקשר שלילי בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל. למעשה, ניהול מוניטין עוסק בקידום אורגני כך שניתן לקדם את האתר על חשבון התוצאות השליליות. מדובר בפעילות מורכבת ביותר לביצוע, ולכן חשוב מאוד להיוועץ עם מומחה לתחום כמו עידן בן אור אשר יש לו ניסיון רב על מנת להפעיל את כל הכלים הנדרשים וזאת על מנת להימנע מהמצב הלא נעים הזה, אשר עלול לגרום לנזק ממשי.

מהן הפעולות אותן יש לבצע?

על מנת להסיר את הפרסומים השלילים מהאינטרנט ישנן מספר פעולות שאותן ניתן לבצע:

כאמור, ניהול מוניטין היא פעולה קשה ביותר אשר דורשת התעמקות עם בעל מקצוע שמבין שיש מגמות בקידום אתרים וכדאי להתעדכן כל הזמן. עידן בן אור הוא מומחה לניהול מוניטין וישמח להעניק לכם את השירות בהתאם לצרכים שלכם ובמהירות האפשרית, כך ששום פרסום שלילי לא יופיע בהקשר של שמכם או שם העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *