בלוג הוא חלק מאתר אינטרנט שבו נכתוב על דברים כמו חוויות, חדשות ומאמרים, לשימושם של גולשי האתר שלנו. אמנם, קיימת מחלוקת האם הכרחי לכתוב בלוג ב"אקלים" הרשתות החברתיות של ימינו. אך, אין תחליף ליצירת קשר רגשי עם לקוחות ולכן כתיבת בלוג היא דרך טובה לשיפור התדמית של האתר או העסק שלנו.

 

עמוד בלוג באתר כדי להניע משתמשים

בלוגים מאפשרים לנו ליצור תוכן למשתמשים שלנו, כך נוכל להגדיל את כמות התעבורה באתר שלנו. כדי ליישם זאת צרו עמוד בלוג באתר האינטרנט שלכם ובמידה וקיימים עמודים ברשתות החברתיות דוגמאת: Facebook,Twitter,LinkedIn או כל מקום אחר. צרפו לינקים לבלוג עם תמונות וכו'. לאחר מכן, בעמוד הבלוג עצמו צרפו לינקים למקומות אחרים באתר כך נגדיל את התעבורה בכל האתר שלנו.

אתר אינטרנטי

 

שיפור תוצאות החיפוש SEO

בלוג באתר שלנו משפר את "מעמדו" של האתר במנוע החיפוש. שכן, תוכן חדש הוא מפתח לשיפור ה-"SEO" אל מול המתחרים. צרו רשימה של מילות מפתח בהן תרצו להשתמש כדי לייחס לאתר או לעסק שלכם. לדוגמא: אתר למכירת ביגוד ישרבב בבלוג מילים כמו חולצה, מכנס, בגד וכו'. כמובן שגם אם לא תבחרו מילות מפתח, הן יגיעו כתוצאה של כתיבת הבלוג. כך, חיפוש בגוגל של מילים אלו יקדם את האתר שלנו ב-"SEO" ותגביר את התעבורה בו.

 

מקם את המותג שלך כמוביל

בלוגים רשומים היטב מציגים את המותג שלך כמוביל. כתיבת בלוגים המתייחסים לשוק בו אנו מתעסקים, אנו מראים למשתמשים באתר את רמת הידע והכישורים שלנו בנושא הזה. כך למעשה, משתמשים חדשים יתייחסו למותג שלנו כמנוהל על ידי אנשים עם ידע נרחב בנושא וכתוצאה מכך ישפרו את הערכה למותג. בנוסף, ניתנת למשתמש אפשרות לעשות שימוש בתוכן שכתבנו וכך לייצר פרסום חינם לאתר או המותג שלנו.

 

עמוד בלוג באתר מגדיל את הקשר עם הלקוחות

בלוג מייצר ערוץ נוסף בו אנו יכולים ליצור קשר עמוק יותר עם הלקוחות שלנו. על ידי "מגע ישיר" איתם נשיג __ דברים. הראשון, אינטראקציה עם הלקוחות שלנו יכולה לעזור לנו להבין מה הם רוצים וצרכים. כך, נוכל להתאים את המוצרים שלנו ללקוחות שלנו ולהעלות את מספר המכירות. השני, אינטראקציה עם לקוחות יוצרת חיבור רגשי עם הלקוחות שלנו ובאמצעות רגשות אלו נשיג פרסום חינמי ואחוז גבוהה של משתמשים פעילים באתר. קחו את קונסולות המשחקים "פלייסטיישן" ו-"אקס-בוקס", כיום מתנהלת מלחמת חורמה בין תומכי קונסולה אחת לשניה ללא התערבות של אף אחת מהחברות. מלחמה זו יוצרת המון פרסום חינמי.

 

לסיכום

בלוג הוא לא הכרחי לאתר שלנו. אך, בניית אתר אינטרנט בצורה נכונה בדרך כלל דורשת בלוג כיוון והוא בהחלט יכול לרומם את מעמדו בקרב צרכנים ומשתמשים רנדומליים. בנוסף, הוא יכול ליצור חיבור רגשי שיוצר פרסום שמגדיל את מעגל שהמשתמשים וחוזר חלילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *